Maximální připojení 30/7Mbs

Velmi rychlé připojení, které odráží dnešní potřebu firem i domácností vyrovnat se s narůstající datovou náročností internetových aplikací. Agregace připojení je 1:8 - minimum linky pro stahování je 3.75Mbs, minimum pro odesílání je 896kbs. V praxi se běžně dosahuje alespoň 30% udávané rychlosti v závislosti na počtu připojených účastníků v dané skupině. Linka je datově i časově neomezená.

 

AKCE - 3 měsíce zdarma při ročním předplatném.

Platí pro nové aktivace tarifu Maximum do 15. 3. 2016

 

.

Měsíční poplatek.................540,- Kč

Půlroční předplatné...........3000,- Kč (Měsíční vychází na 500Kč)

Roční předplatné...............5280,- Kč (Měsíční vychází na 440Kč)

 

Cena instalace je 1,- Kč + 10,- Kč za 1m FTP kabel a běžně se skládá z anténní jednotky umístěné tak, aby měla přímý výhled na vysílač v dané lokalitě a napájecího adaptéru.

 

Objednávky tel: 605 11 55 55 nebo na emailu david@ponizil.com .

 

IPTV za 130Kč měsíčně. Je třeba instalovat settopbox za cenu 2800Kč.

Součástí IPTV jsou dostupné služby pauza, spuštění od začátku a archiv. Využít můžete až 24 hodin

archivu pořadů – délka archivu se může lišit v návaznosti na legislativní podmínkách.

 

Barrandov Plus HD, Bloomberg, Comedy Central Extra, Crime Investigation, ČT :D, ČT Art, ČT Sport HD, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24, Doku CS, Fanda HD, FashionBox HD, Film Europe Channel HD, Filmbox, JOJ, Kino Barrandov HD, Kino CS, Markíza, Mňam TV, Nickelodeon, Nova Cinema HD, Nova HD, Óčko, Óčko Expres, ORF eins, Prima COOL HD, Prima HD, Prima MAX, Prima love, Prima ZOOM, Retro Music, SkyNews, Slovak Sport 1 HD, Sport 5, ŠlágrTV, Telka, TV Barrandov HD, TV Relax (Pohoda), TV Smíchov, VH1 Europe

 

 

Ceník Internetu a služeb ke stažení: ZDE

Všeobecné podmínky ke stažení: ZDE

Typy rozhraní pro připojení pro připojení k veřejné telekomunikační síti: ZDE

 

Služba IPTV (digitální televize) a její doplňkové služby je poskytována Poskytovatelem SMART Comp. a.s., se sídlem Brno, Kubíčkova 1115/8, PSČ 635 00, IČ: 25517767 na základě platných pověření a registrací prostřednictvím telekomunikační infrastruktury ISP. Služba IPTV je poskytována pouze s internetem Standart a Maximum.

.

 

Uváděné ceny jsou s DPH.